Descanso Ideal II Cabo Corrientes
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen binnen 5 minuten loopafstand van Monumento a Guillermo Brown, bieden 1-slaapkamer Descanso Ideal II Cabo Corrientes Mar del Plata appartementen snelle toegang tot verschillende toeristische plekken in de omgeving. Het appartement van 30 m² biedt uitzicht op de zee en garandeert de veiligheid van de gasten met 24 uur bewakingsdienst.
Dit 1-badkamer appartement is net om de hoek bij de Plaza Colón en de Playa Chica ligt op 350 meter hier vandaan. Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartementen zijn ook op slechts 7 minuten wandelafstand van het Parque San Martín gesitueerd. Deze accommodatie is op 2 km van Centraal Casino genesteld.
Om uw comfort te garanderen is er een bidet, een apart toilet en een douche in dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.
Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museo de la Fuerza de Submarinos3,6 km
- Our Lady of Lourdes Grotto3,3 km
- Plaza Dardo Rocha3,9 km
- Banquina de Pescadores3,8 km
- Teatro El Galpon de las Artes3,4 km
- Edificio Palacio Eden2,2 km
- Capilla Divino Rostro2,3 km
- Diagonal Pueyrredon3,9 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ástor Piazzolla12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ligstoelen
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Verwarming
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement.
Het Parque San Martín en Monumento a Guillermo Brown behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van dit strand Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement. - ❓
Hoeveel kost het om Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement is $80. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in dit strand Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement?
Dit strand Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Beschikt Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement over een internetverbinding?
Ja, Descanso Ideal II Cabo Corrientes appartement is voorzien van wifi in de kamers. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meter.